Castrol Magnatec 10w- 40 A3-b4 Motor Yağı 4 L

Ürünün stok durumu hakkında bilgi alınız.
Aynı Gün Kargoda
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
CASTROL
* 11:30 dan önce verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir.
LÜTFEN DIKKAT ! BU ÜRÜN %100 ORJINALDIR PIYASADAKI TAKLIT ÜRÜNLERDEN MUTLAKA SAKININ.
SON ZAMANLARDA ARTAN FIYATLARDAN DOLAYI SAHTE YAĞ PIYASADA DAHA FAZLA ARTIŞ GÖSTERMEKTE
OLUP BIZIM GIBI ORJINAL YAĞ SATICILLARI DA FIYATLARDAN DOLAYI ZORLUK YAŞAMAKTADIR.

ALTINATA OTOMOTIV TICARET LIMITED ŞIRKETI GÜVENCESIYLE.
2022 ÜRETIM
Castrol Hakkında Dünya genelinde 7500 çalışana sahip Castrol markası otomotiv. havacılık. denizcilik sektörlerinde yağlama konusunda endüstriyel çözümler sunan bir şirket olarak öne çıkar. Madeni yağ teknolojisinin ve yeniliğin öncüsü Castrol. dünyada 120 yıldır. Türkiye’de de 66 yıldır faaliyet göstererek zorlu şartlar altında yüksek performans sağlayan. ileri teknolojiye sahip yağlar geliştiriyor. 5 kıtada ve 140 ülkede yer alan Castrol’ün Istanbul’daki merkez ofisi. Castrol dünyasında 11 ülkeyi yöneten uluslararası bir operasyonel üs olarak çalışıyor. Castrol MAGNATEC. Castrol EDGE. Castrol VECTON. Castrol CRB Turbomax  ve Castrol POWER1 markaları ile öne çıkan kurum otomobil. ticari araç ve motosikletler için ürettiği yağlara ek olarak endüstri. deniz. hava ve enerji sektörlerine de madeni yağ üretiyor. Dünyanın önde gelen araç üreticileri ile ortak mühendislik çalışmaları yürüterek lider araç markalarının orjinal dolum yağı olan Castrol’ün Avrupa ve Afrika’daki 8 üretim tesisinden biri Gemlik’te yer alıyor ve burada üretilen madeni yağlar 20 ülkeye ihraç ediliyor. Çevreye duyarlı ürünleriyle de sektöre öncülük eden Castrol. Türkiye’nin ilk ve tek bitkisel bazlı motor yağı Castrol MAGNATEC BIO-SYNTHETIC ile çevresel sürdürülebilirlik alanında da sektörde fark yaratıyor. Karada. havada. denizde ve hatta uzayda yakalanan teknolojik başarıların merkezinde yer alan yağlar üreten Castrol. 21 kez Dünya kara hız rekorunun kırılmasında da rol almıştır. Son 1 yıl içinde üretilmiştir.
Parça Yuvası
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 11:30 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 11:30`dan sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda 1 iş günü kargolama yapılmaktadır.

Sitemizde 300 binden fazla çeşit bulunduğu için bazı ürünlerin tedarik süreci olmaktadır. Bu gibi durumlarda bilgi verilip 24 saat içinde kargo yapılacaktır.
 
* Uyumululuk listeleme işlemleri devam ediyor. Eğer aracınıza ait herhangi bir ürünü uyumluluk listesinde göremiyorsanız lütfen bize geri bildirmekten çekinmeyiniz. Uyumluluk listesinde yer alan araç markaları aracınız ile eşleşiyor olsa bile teyit etmek için bizimle irtibata geçiniz.
Yükleniyor...