FIL BALYA IPI 10 KG

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Muadil ÜrünlerFİLİP
* Siparişinizin teslimat süresi hakkında tarafımızdan bilgi alınız.

Özellikler

 • 1 kg=330m. 1Bobin=en az 1600m.
 • %100 orjinal poliproplenden mamüldür.
 • Fibrilize edilmiş UV katkılıdır.
 • Taşıma kapasitesi 100 kg'dir.
 • Elyafları birbirine bağlı, ağ şekilindedir.
 • Eksiz ve düğümsüzdür.
 • Düğümünden çözülmez.
 • Yüksek mukavemetlidir.
 • Shrinkli 5'er Kg'lik bobinlerde, 2'şer adet kutulanarak ambalajlanmıştır.

Kullanım Alanları

 • Saman ve ot balyası yapımında ve
 • Alçak tünel seralarında kuşak olarak kullanılmaktadır.


 

Temeli 1963 yılında Abdi Sütcü tarafından atılan, Abdioğulları Plastik ve Ambalaj Sanayi A.Ş. 1993 yılından bu yana, plastik ambalaj sektöründe faaliyet göstermekte olup, kurulduğu günden bugüne yüksek teknolojiyle PP ve PE bazlı sentetik ambalaj ürünleri üretmektedir. Abdioğulları, sektöründeki üretim gücüyle olduğu kadar 2002 yılından itibaren sunduğu markalarla da sektörde markalaşma anlamında öncü oldu. Kurumsallaşma yönünde çok hızlı ilerleyen şirketin başında Bekir, Ramazan, Mehmet ve Salih Sütcü olmak üzere 4 kardeş yer almaktadır.

Şirket, büyümesini kendini geliştiren bir kadro ile gerçekleştirebileceğinin bilinci ile eğitime kaynak ve zaman ayırmakla en büyük yatırımı yapmaktadır. Şirketin en büyük sermayesi eğitim ile desteklediği yenilikçi zihniyettir.

Endüstriyel ve tarımsal ürünlerin korunmasında ve ambalajlanmasında son teknoloji ürünü makineleri ve tecrübeli elemanları ile üretim yapan Abdioğulları, 1800 çalışanı, 400.000 m2 alanı ile Türkiye'nin en büyük dokunmuş ve örülmüş plastik ambalaj üreticilerinden birisidir.

Abdioğulları tarafından kurulan Filpa Ambalaj ve Dış Ticaret A.Ş. ise, ürünlerini başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 60 ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Firma, 2008 yılında Türkiye'nin ilk 1000 ihracatçı firma arasına da girmeyi başarmıştır.
 

parcayuvasi.com ABDİOĞULLARI A.Ş nin yetkili bayisidir. Ton bazlı alımlarda lütfen iletişime geçiniz.

ALTINATA OTOMOTİV TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ güvencesiyle..

Parça Yuvası
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 11:30 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 11:30`dan sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda 1 iş günü kargolama yapılmaktadır.

Sitemizde 300 binden fazla çeşit bulunduğu için bazı ürünlerin tedarik süreci olmaktadır. Bu gibi durumlarda bilgi verilip 24 saat içinde kargo yapılacaktır.
 
* Uyumululuk listeleme işlemleri devam ediyor. Eğer aracınıza ait herhangi bir ürünü uyumluluk listesinde göremiyorsanız lütfen bize geri bildirmekten çekinmeyiniz. Uyumluluk listesinde yer alan araç markaları aracınız ile eşleşiyor olsa bile teyit etmek için bizimle irtibata geçiniz.
Yükleniyor...