Shell Gadus S2 V100C 3 15 Kg

  • Ürün Kodu: GadusS2V100C315
  • Marka: SHELL
  • Kategori: Madeni Yağlar
  • %23indirim
    3.932,81 TL
    3.025,24 TL
    Kargo Bedava
Ürünün stok durumu hakkında bilgi alınız.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
SHELL
* Siparişinizin teslimat süresi hakkında tarafımızdan bilgi alınız.


DÜŞÜK YÜKLÜ, YÜKSEK DEVİRLİ RULMANLAR İÇİN ÇOK AMAÇLI GRES Shell Gadus S2 V100, orta çalışma sıcaklıklarında ve düşük yüklerde çalışan yüksek devirli rulmanlarda aşınmaya karşı iyi bir koruma sağlayan ve rulman ömrünü uzatan güvenebileceğiniz çok amaçlı bir grestir. Çelik ve sarı metallerde iyi bir korozyon koruması sağlar; lider ekipman üreticileri tarafından yaygın olarak kabul görmüş ve listeye alınmış

ÜSTÜN KORUMA İÇİN TASARLANDI Ekipmanın aşınmaya karşı korunması servis ömrünün uzamasına ve yatırım maliyetinizin geri dönüşünün maksimuma çıkmasına yardımcı olabilir. Shell Gadus S2 V100 aşağıdakilerin sağlanmasında yardımcı olur n korozyona karşı iyi bir koruma, 0 puanın görünür hiçbir korozyon olmadığı, 5 puanın %10'dan fazla korozyon olduğu anlamına geldiği tuzlu su yatak korozyon testlerinde (IP 220/ASTM D 6138) 3 puan almıştır.

İŞİNİZE DEĞER KATAR Dünyanın her yerinden birçok müşteri aşağıdaki yararları bulunan Shell Gadus S2 V100'e geçmenin avantajlarını yaşamaktadır. n uzun rulman ömrü n daha az gres tüketimi ve daha düşük bakım maliyeti n hafif yüklü bilyalı sistemler de dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalar için aynı çok amaçlı gresi kullanmak suretiyle yağlama bakım çalışmalarını basitleştirmektedir.
 

SHELL MARKASI

100 yıldan uzun bir zamandır Shell kelimesi, istiridye amblemimiz ve belirgin kırmızı-sarı renklerimiz Shell markasını simgeledi ve tüm dünyada değerlerimizi ve ürün ve hizmetlerimizin kalitesini ön plana çıkardı.

Shell kelimesi ilk olarak 1891'de, Marcus Samuel and Company tarafından Uzak Doğu'ya sevk edilen gazyağının ticari markası olarak görüldü. Bu küçük Londra işletmesi başlangıçta antika eşyalar, doğu kökenli ve merak uyandıran deniz kabukları üzerineydi. Bunlar o kadar popüler hale geldi ki – Viktoryenler bunları özellikle hediye kutularını dekore etmek için kullandılar –kısa zamanda şirketin Uzak Doğu ile kârlı bir ithalat-ihracat işinin temelini oluşturdu.

Bu kelime, 1897'de Samuel'in Shell Transport and Trading Company'yi kurmasıyla kurumsal statü kazandı. 1901'deki ilk logo bir midye kabuğuydu fakat 1904'e gelindiğinde kurum ve marka adını görsel olarak temsil etmesi için deniz kabuğu veya istiridye amblemi kullanıldı.

Royal Dutch Petroleum Company ile Shell Transport and Trading 1907'de birleştiğinde ikincisinin marka adı ve sembolü (Shell ve istiridye) yeni Royal Dutch Shell Grubu'nun kısa adı ve amblemi halini aldı. Ve o günden bu yana da öyle kaldı.

Shell ambleminin biçimi, grafik tasarımındaki eğilimlere paralel olarak yıllar içinde kademeli olarak değişti. Bugünkü amblem 1971'de kullanılmaya başlandı. Otuz yıl sonra dahi dünyanın en çok tanınan sembollerinden biri olarak zamana meydan okuyor.

 
Resimde Shell ambleminin 1900'den günümüzdeki ambleme doğru nasıl değişim gösterdiği görülüyor

1900'den günümüze Shell amblemi
SHELL marka GadusS2V100C315 kodlu Shell Gadus S2 V100C 3 15 Kg ürün parcayuvasi.com güvencesiyle uygun fiyata satışa sunulmuştur.
Parça Yuvası
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 11:30 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 11:30`dan sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda 1 iş günü kargolama yapılmaktadır.

Sitemizde 300 binden fazla çeşit bulunduğu için bazı ürünlerin tedarik süreci olmaktadır. Bu gibi durumlarda bilgi verilip 24 saat içinde kargo yapılacaktır.
 
* Uyumululuk listeleme işlemleri devam ediyor. Eğer aracınıza ait herhangi bir ürünü uyumluluk listesinde göremiyorsanız lütfen bize geri bildirmekten çekinmeyiniz. Uyumluluk listesinde yer alan araç markaları aracınız ile eşleşiyor olsa bile teyit etmek için bizimle irtibata geçiniz.
Yükleniyor...