SHELL SIVI GRES SPREY 400 ML

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
SHELL
* Siparişinizin teslimat süresi hakkında tarafımızdan bilgi alınız.

SHELL MARKASI

100 yıldan uzun bir zamandır Shell kelimesi, istiridye amblemimiz ve belirgin kırmızı-sarı renklerimiz Shell markasını simgeledi ve tüm dünyada değerlerimizi ve ürün ve hizmetlerimizin kalitesini ön plana çıkardı.

Shell kelimesi ilk olarak 1891'de, Marcus Samuel and Company tarafından Uzak Doğu'ya sevk edilen gazyağının ticari markası olarak görüldü. Bu küçük Londra işletmesi başlangıçta antika eşyalar, doğu kökenli ve merak uyandıran deniz kabukları üzerineydi. Bunlar o kadar popüler hale geldi ki – Viktoryenler bunları özellikle hediye kutularını dekore etmek için kullandılar –kısa zamanda şirketin Uzak Doğu ile kârlı bir ithalat-ihracat işinin temelini oluşturdu.

Bu kelime, 1897'de Samuel'in Shell Transport and Trading Company'yi kurmasıyla kurumsal statü kazandı. 1901'deki ilk logo bir midye kabuğuydu fakat 1904'e gelindiğinde kurum ve marka adını görsel olarak temsil etmesi için deniz kabuğu veya istiridye amblemi kullanıldı.

Royal Dutch Petroleum Company ile Shell Transport and Trading 1907'de birleştiğinde ikincisinin marka adı ve sembolü (Shell ve istiridye) yeni Royal Dutch Shell Grubu'nun kısa adı ve amblemi halini aldı. Ve o günden bu yana da öyle kaldı.

Shell ambleminin biçimi, grafik tasarımındaki eğilimlere paralel olarak yıllar içinde kademeli olarak değişti. Bugünkü amblem 1971'de kullanılmaya başlandı. Otuz yıl sonra dahi dünyanın en çok tanınan sembollerinden biri olarak zamana meydan okuyor.

 
Resimde Shell ambleminin 1900'den günümüzdeki ambleme doğru nasıl değişim gösterdiği görülüyor

1900'den günümüze Shell amblemi

Parça Yuvası
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 11:30 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 11:30`dan sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda 1 iş günü kargolama yapılmaktadır.

Sitemizde 300 binden fazla çeşit bulunduğu için bazı ürünlerin tedarik süreci olmaktadır. Bu gibi durumlarda bilgi verilip 24 saat içinde kargo yapılacaktır.
 
* Uyumululuk listeleme işlemleri devam ediyor. Eğer aracınıza ait herhangi bir ürünü uyumluluk listesinde göremiyorsanız lütfen bize geri bildirmekten çekinmeyiniz. Uyumluluk listesinde yer alan araç markaları aracınız ile eşleşiyor olsa bile teyit etmek için bizimle irtibata geçiniz.
Yükleniyor...